Tytuł


Hunter

Hunter

bilety: 50 zł (przedsprzedaż) / 60 zł (w dniu koncertu)

 

Hunter to polski zespół wykonujący muzykę z pogranicza rocka i metalu z elementami klasycznymi. Hunter istnieje nieprzerwanie od 1985 roku, kiedy to w szczycieńskim LO kilku długowłosych metalowców postanowiło założyć zespół i grać najgłośniej jak tylko potrafią. Zespół skierował ostrze swoich dźwięków i słowa przeciw temu, co ich najbardziej dotykało w społeczeństwie – wojnie, przemocy, nietolerancji, głupocie, faszyzmowi, nazizmowi i innym „izmom”. Wyznaczonego nurtu trzymają się po dziś dzień.

 

W ciągu 33 lat istnienia Hunter zyskał status legendy, wydał 7 płyt studyjnych oraz 4 albumy koncertowe (w tym część z nich w formacie DVD). Ich wydawnictwa zdobywały szerokie uznanie w branży muzycznej (wielokrotnie nominacje do Fryderyków) oraz publiczności (Złoty Bączek, liczne wyróżnienia w plebiscytach pism muzycznych), a albumy „Królestwo” i „Imperium” zyskały statusy Złotych Płyt.

 

Wizytówką Huntera jest niepowtarzalny klimat, przedziwne dźwięki i gry słowne, niespotykane instrumenty, czy bogate scenografie i starannie przemyślane show podczas koncertów.

 

Zespół dziś tworzą:
Drak – gitara/wokal
Pit – gitara
Saimon – bas
Jelonek – skrzypce
Daray – perkusja
Letki – instrumenty perkusyjne

 

https://www.facebook.com/HUNTER.Oficjalna.Strona.Zespolu
http://www.huntersoulmetal.pl
https://www.youtube.com/user/huntersoulmetal
https://www.instagram.com/hunterbandpoland/

 

 

 

Otwarcie klubu: 18:00
Start koncertu: 19:00

 

 

 

Proponujemy również


W trosce o Wasze bezpieczeństwo liczba biletów ograniczona!